0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Rotislav Hasmanda
۳
۰
Ladislav Janousek
Finished
۱۷:۰۰
Viktor Skokan
۲
۳
Martin Guk
Finished
۰۷:۰۰
Frantisek Pusch
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۱:۰۰
Viktor Skokan
۳
۲
Michal Zahradka
Finished
۰۴:۳۰
Ladislav Janousek
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۶:۰۰
Karel Brozhik
۲
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۰:۰۰
Pavel Gireth
۲
۳
Petr Bradach
Finished
۰۲:۰۰
Martin Guk
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۲:۳۰
Koubek Vojtech
۱
۳
Michal Zahradka
Finished
۰۳:۰۰
Karel Brozhik
۰
۳
Viktor Skokan
Finished
۰۳:۳۰
Frantisek Just
۱
۳
Tomek Batog
Finished
۰۷:۰۰
Jan Zajicek
۳
۰
Tomas Postelt
Finished
۱۸:۰۰
Josef Toth
-
-
Daniel Kubos
Finished
۰۱:۰۰
Petr Bradach
۳
۲
Josef Shilgan
Finished
۰۱:۰۰
Bohumil Vozicky
-
-
Frantisek Kanta
Cancelled
۰۱:۰۰
Milan Klement
۳
۰
Vladislav Hampejs
Finished
۰۳:۰۰
Martin Guk
۰
۳
Koubek Vojtech
Finished
۰۴:۰۰
Tomek Batog
۳
۱
Milan Klement
Finished
۰۴:۰۰
Michal Zahradka
۳
۲
Martin Guk
Finished
۰۵:۳۰
Milan Klement
۳
۱
Frantisek Just
Finished
۰۶:۰۰
Michal Zahradka
۳
۱
Karel Brozhik
Finished
۰۶:۳۰
Petr Sudek
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۱۰:۳۰
Radek Fnukal
-
-
Josef Koutnik
Finished
۱۰:۳۰
Havel Ladislav
۰
۳
Jan Knot
Finished
۱۳:۰۰
Vladimir Kubat
۱
۳
Pavel Marx
Finished
۱۳:۰۰
Tomas Postelt
۳
۰
Eric Maresh
Finished
۱۴:۳۰
Josef Belovsky
۳
۰
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۴:۳۰
Jaromir Cernik
۳
۰
Tomas Brezna
Finished
۱۴:۳۰
Jan Zajicek
۳
۰
Josef Kutifel
Finished
۱۵:۰۰
Josef Kutifel
۰
۳
Tomas Postelt
Finished
۱۶:۰۰
Jaromir Cernik
۳
۰
Jiri Pechacek
Finished
۱۶:۳۰
Josef Belovsky
۲
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۶:۳۰
Eric Maresh
۳
۲
Josef Kutifel
Finished
۱۷:۰۰
Pavel Sprynar
۳
۱
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۲۱:۰۰
Daniel Kubos
-
-
Tomas Navrat
Finished
۰۰:۰۰
Frantisek Kanta
-
-
Radek Skala
Finished
۰۰:۰۰
Michal Zahradka
۰
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۳۰
Pavel Gireth
۳
۱
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۰:۳۰
Tomas Navrat
-
-
Jaromir Kanok
Finished
۰۰:۳۰
Radek Skala
-
-
Ondrej Kveton
Finished
۰۰:۳۰
Frantisek Pusch
۳
۲
Matous Klimenta
Finished
۰۲:۰۰
Jaromir Kanok
-
-
Daniel Kubos
Finished
۰۲:۰۰
Ondrej Kveton
-
-
Radek Skala
Finished
۰۲:۰۰
Tomek Batog
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۲:۳۰
Marcel Pikous
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۳:۳۰
Frantisek Just
۲
۳
Vladislav Hampejs
Finished
۰۴:۳۰
Karel Brozhik
۲
۳
Koubek Vojtech
Finished
۰۵:۰۰
Marcel Pikous
۳
۰
Milan Klement
Finished
۰۵:۰۰
Vladislav Hampejs
۱
۳
Tomek Batog
Finished
۰۵:۳۰
Koubek Vojtech
۰
۳
Viktor Skokan
Finished
۰۶:۰۰
Vladislav Hampejs
۱
۳
Marcel Pikous
Finished
۰۶:۳۰
Tomek Batog
۳
۱
Marcel Pikous
Finished
۰۸:۰۰
Matej Perny
۱
۳
Vladimir Kubat
Finished
۱۰:۳۰
Jakub Joksch
-
-
Adolf Sejstl
Finished
۱۱:۰۰
Jan Varcl Jr.
-
-
Pavel Marx
Finished
۱۱:۰۰
Ivo Palmi
-
-
Alois Kanak
Finished
۱۱:۰۰
Josef Kvapil
۳
۲
Jan Knot
Finished
۱۱:۰۰
Milan Fikar
۰
۳
Ivo Palmi
Finished
۱۱:۳۰
Havel Ladislav
۱
۳
Josef Kvapil
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Kubat
-
-
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۱:۳۰
Josef Koutnik
-
-
Jakub Joksch
Finished
۱۱:۳۰
Alois Kanak
-
-
Jiri Motak
Finished
۱۲:۰۰
Pavel Marx
۲
۳
Matej Perny
Finished
۱۲:۰۰
Jan Knot
۲
۳
Petr Sudek
Finished
۱۲:۰۰
Adolf Sejstl
-
-
Radek Fnukal
Finished
۱۲:۰۰
Radek Fnukal
-
-
Jakub Joksch
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Motak
-
-
Ivo Palmi
Finished
۱۲:۳۰
Petr Sudek
۳
۰
Josef Kvapil
Finished
۱۲:۳۰
Matej Perny
-
-
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۲:۳۰
Jan Knot
۳
۲
Havel Ladislav
Finished
۱۳:۳۰
Vladimir Kubat
۳
۲
Matej Perny
Finished
۱۳:۳۰
Petr Sudek
۳
۱
Josef Kvapil
Finished
۱۴:۰۰
Radek Fnukal
-
-
Jakub Joksch
Finished
۱۴:۰۰
Jan Varcl Jr.
-
-
Pavel Marx
Finished
۱۴:۰۰
Ivo Palmi
-
-
Alois Kanak
Finished
۱۴:۰۰
Tadeas Zika
-
-
Jaroslav Neuwirth Sr
Finished
۱۴:۳۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Ladislav Janousek
Finished
۱۵:۰۰
Radim Urbaniec
-
-
Tomas Kindl
Finished
۱۵:۰۰
Rotislav Hasmanda
۳
۱
Jakub Stolfa
Finished
۱۵:۳۰
Tomas Brezna
۰
۰
Jiri Pechacek
Cancelled
۱۵:۳۰
Jaroslav Neuwirth Sr
-
-
Radim Urbaniec
Finished
۱۵:۳۰
Eric Maresh
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۵:۳۰
Tomas Kindl
-
-
Tadeas Zika
Finished
۱۶:۰۰
Tomas Postelt
۱
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۶:۳۰
Tadeas Zika
-
-
Radim Urbaniec
Finished
۱۶:۳۰
Jaroslav Neuwirth Sr
-
-
Tomas Kindl
Finished
۱۷:۰۰
Josef Belovsky
-
-
Ladislav Janousek
Finished
۱۷:۳۰
Jakub Stolfa
۳
۲
Rotislav Hasmanda
Finished
۱۸:۰۰
Zdenek Vilimek
-
-
Jakub Levicky
Finished
۱۸:۳۰
Ludek Pelikan
-
-
Marek Roh
Finished
۱۸:۳۰
Matej Varcl
۳
۰
Pavel Sprynar
Finished
۱۸:۳۰
Zdenek Kasinski
۳
۰
Otto Jarkovsky
Finished
۱۸:۳۰
Miroslav Adamec
۱
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۱۹:۰۰
Sturma Patrik
-
-
Vojtech Konvicka
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Hiblbauer
۱
۳
Jiri Pechacek
Finished
۱۹:۰۰
Lubor Sulava
۳
۲
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۹:۰۰
Otto Jarkovsky
۲
۳
Miroslav Adamec
Finished
۱۹:۳۰
Marek Roh
-
-
Jiri Hiblbauer
Finished
۱۹:۳۰
Jakub Levicky
-
-
Sturma Patrik
Finished
۱۹:۳۰
Pavel Sprynar
۳
۲
Lubor Sulava
Finished
۱۹:۳۰
Jaroslav Strnad 1961
۱
۳
Matej Varcl
Finished
۲۰:۰۰
Vaclav Hruska Sr
۱
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۲۰:۰۰
Jiri Pechacek
۳
۲
Ludek Pelikan
Finished
۲۰:۰۰
Vojtech Konvicka
-
-
Zdenek Vilimek
Finished
۲۰:۰۰
Ludek Pelikan
۳
۰
Jiri Hiblbauer
Finished
۲۰:۳۰
Matej Varcl
۳
۱
Lubor Sulava
Finished
۲۰:۳۰
Zdenek Vilimek
-
-
Sturma Patrik
Finished
۲۰:۳۰
Zdenek Kasinski
۰
۳
Miroslav Adamec
Finished
۲۰:۳۰
Jakub Levicky
۲
۳
Vojtech Konvicka
Finished
۲۱:۰۰
Marek Roh
-
-
Jiri Pechacek
Finished
۲۱:۰۰
Otto Jarkovsky
۰
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۲۱:۰۰
Zdenek Kasinski
-
-
Otto Jarkovsky
Finished
۲۱:۳۰
Lubor Sulava
-
-
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۲۱:۳۰
Matej Varcl
-
-
Pavel Sprynar
inprogress
۲۲:۰۰
Vaclav Hruska Sr
-
-
Miroslav Adamec
inprogress
۲۲:۰۰
Jiri Dusatko
-
-
Radim Pavelka
inprogress
۲۳:۰۰
Daniel Lieskovsky
-
-
Jiri Dusatko
inprogress
۲۳:۳۰
  World TT-CUP
Andrey Kaptanovsky
۰
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۲:۵۵
Nechyporuk Vadym
۲
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۱۷:۳۰
Radek Libovicky
۲
۳
Lukas Pour
Finished
۰۲:۲۰
Kozyr Ivan
۰
۳
Maksym Kolos
Finished
۰۹:۵۵
Andrus Hiiemae
۳
۲
Heino Kruusement
Finished
۱۰:۱۵
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitry Lebed
Finished
۱۰:۲۵
Simon Matousch
۰
۳
Vojtech Hruska
Finished
۱۰:۵۰
Oleksandr Shkurupii
۲
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۳:۲۰
David Mutl
۳
۲
Pavel Vilhelm
Finished
۱۳:۲۰
Denis Vakulenko
۱
۳
Oleksandr Shkurupii
Finished
۱۵:۲۰
Kotik Andrei
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۱۹:۳۰
Bohuslav Budik
۳
۱
Pistora Josef
Finished
۲۰:۵۰
Kubrak Sergey
۱
۳
Tutunnik Oleksey
Finished
۲۰:۵۰
Borysov Artem
۳
۱
Anatolii Chaplianka
Finished
۲۰:۵۵
Radek Libovicky
۳
۱
David Mutl
Finished
۰۰:۲۰
Roman Vashchuk
۲
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۰:۲۵
Lukas Pour
۳
۰
Jakub Jares
Finished
۰۰:۵۰
Radek Libovicky
۰
۳
Lukas Pour
Finished
۰۱:۲۰
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۱:۲۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۵۵
Lu Hsu Chang
۳
۲
Mitesh Shah
Finished
۰۲:۳۵
Volodymyr Tuchkevych
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۳:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۰
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۴:۲۵
Roman Vashchuk
۲
۳
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۵:۲۵
Denis Vakulenko
۱
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۰۹:۲۰
Serhii Kinash
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۰۹:۲۵
Oleksandr Shkurupii
۲
۳
Denis Kebalo
Finished
۰۹:۵۰
Molochko Anton
۱
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۰:۰۵
Denys Scherbak
۳
۰
Vitalii Vovk
Finished
۱۰:۲۰
Kovalchuk Nazarii
۱
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۰:۳۵
Marko Viidas
۳
۱
Andrus Hiiemae
Finished
۱۰:۴۵
Denis Vakulenko
۱
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۰:۵۰
Serhii Kinash
۱
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۰:۵۵
Sergey Tsybulin
۱
۳
Davyd Symonchuk
Finished
۱۱:۰۵
Heiki Magi
۳
۲
Heino Kruusement
Finished
۱۱:۱۵
Pavel Vilhelm
۳
۰
Simon Matousch
Finished
۱۱:۲۰
Vitalii Vovk
۱
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۱:۲۰
Dmitry Lebed
۳
۰
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۱:۲۵
Molochko Anton
۳
۰
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۱:۳۵
Heiki Magi
۰
۳
Andrus Hiiemae
Finished
۱۱:۴۵
Oleksandr Shkurupii
۳
۲
Denys Scherbak
Finished
۱۱:۵۰
David Mutl
۱
۳
Vojtech Hruska
Finished
۱۱:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۰
Alexandr Semenets
Finished
۱۱:۵۵
Sergey Tsybulin
۱
۳
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۲:۰۵
Marko Viidas
۳
۱
Heino Kruusement
Finished
۱۲:۱۵
Denis Vakulenko
۰
۳
Vitalii Vovk
Finished
۱۲:۲۰
David Mutl
۲
۳
Simon Matousch
Finished
۱۲:۲۰
Serhii Kinash
۱
۳
Dmitry Lebed
Finished
۱۲:۲۵
Kovalchuk Nazarii
۳
۰
Davyd Symonchuk
Finished
۱۲:۳۵
Heiki Magi
۰
۳
Marko Viidas
Finished
۱۲:۴۵
Pavel Vilhelm
۳
۰
Vojtech Hruska
Finished
۱۲:۵۰
Denys Scherbak
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۲:۵۰
Alexandr Semenets
۲
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۲:۵۵
Sergey Tsybulin
۳
۱
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۳:۰۵
Kozyr Ivan
۲
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۳:۲۵
Molochko Anton
۳
۱
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۳:۳۵
Marko Viidas
۱
۳
Andrus Hiiemae
Finished
۱۳:۴۵
Denis Vakulenko
۰
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۳:۵۰
Simon Matousch
۱
۳
David Mutl
Finished
۱۳:۵۰
Serhii Kinash
۳
۱
Alexandr Semenets
Finished
۱۳:۵۵
Sergey Tsybulin
۱
۳
Molochko Anton
Finished
۱۴:۰۵
Oleksandr Shkurupii
۱
۳
Vitalii Vovk
Finished
۱۴:۲۰
Pavel Vilhelm
۳
۱
Vojtech Hruska
Finished
۱۴:۲۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Dmitry Lebed
Finished
۱۴:۲۵
Yuryi Shchepanskyi
۳
۱
Davyd Symonchuk
Finished
۱۴:۳۵
Johannes Kant
۱
۳
Rene Kaljuvee
Finished
۱۴:۴۵
Jan Cernoch
۰
۳
Pavel Kocabek
Finished
۱۴:۵۰
Denis Kebalo
۳
۲
Mykyta Trofimov
Finished
۱۴:۵۰
Maksym Kolos
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۴:۵۵
Edvinas Tamashauskas
۳
۱
Johannes Kant
Finished
۱۵:۱۵
Bohuslav Budik
۳
۰
Jan Cernoch
Finished
۱۵:۲۰
Serhii Kinash
۳
۱
Kozyr Ivan
Finished
۱۵:۲۵
Molochko Anton
۳
۲
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۵:۳۵
Meelis Kreegi
۳
۰
Rene Kaljuvee
Finished
۱۵:۴۵
Zdenek Zahradka
۳
۱
Pavel Kocabek
Finished
۱۵:۵۰
Denys Scherbak
۰
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۵:۵۰
Alexandr Semenets
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۵:۵۵
Eugenius Bodnaruk
۱
۳
Oleksandr Staryi
Finished
۱۶:۰۵
Meelis Kreegi
۰
۳
Johannes Kant
Finished
۱۶:۱۵
Vitalii Vovk
۱
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۶:۲۰
Zdenek Zahradka
۳
۰
Jan Cernoch
Finished
۱۶:۲۰
Dmitry Lebed
۳
۰
Maksym Kolos
Finished
۱۶:۲۵
Oleksii Tkachuk
۱
۳
Kalyniuk Dmytro
Finished
۱۶:۴۰
Edvinas Tamashauskas
۳
۲
Rene Kaljuvee
Finished
۱۶:۴۵
Bohuslav Budik
۳
۱
Pavel Kocabek
Finished
۱۶:۵۰
Roman Pinchuk
۲
۳
Oleksandr Staryi
Finished
۱۷:۰۵
Yaroslav Vorsulyak
۳
۲
Artem Trofymchuk
Finished
۱۷:۱۰
Meelis Kreegi
۱
۳
Edvinas Tamashauskas
Finished
۱۷:۱۵
Zdenek Zahradka
۳
۱
Bohuslav Budik
Finished
۱۷:۲۰
Denis Kebalo
۰
۳
Mykyta Trofimov
Finished
۱۷:۲۰
Serhii Kinash
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۷:۲۵
Eugenius Bodnaruk
۰
۳
Anton Myrza
Finished
۱۷:۳۵
Yevhenii Faflei
۳
۲
Kalyniuk Dmytro
Finished
۱۷:۴۰
Meelis Kreegi
۳
۰
Rene Kaljuvee
Finished
۱۷:۴۵
Pavel Kocabek
۰
۳
Jan Cernoch
Finished
۱۷:۵۰
Dmitry Lebed
۲
۳
Maksym Kolos
Finished
۱۷:۵۵
Dmitriy Vahta
۳
۰
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۱۸:۰۰
Roman Pinchuk
۰
۳
Oleksii Romaniv
Finished
۱۸:۰۵
Oleksii Tkachuk
۳
۲
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۸:۱۰
Edvinas Tamashauskas
۳
۰
Johannes Kant
Finished
۱۸:۱۵
Vadim Komar
۱
۳
Anatolii Chaplianka
Finished
۱۸:۲۰
Kubrak Sergey
۰
۳
Borysov Artem
Finished
۱۸:۲۵
Kotik Andrei
۳
۰
Valentyn Yunchyk
Finished
۱۸:۳۰
Anton Myrza
۳
۲
Oleksandr Staryi
Finished
۱۸:۳۵
Yevhenii Faflei
۳
۱
Artem Trofymchuk
Finished
۱۸:۴۰
Martin Dvorak
۳
۱
Pistora Josef
Finished
۱۸:۵۰
Oleksandr Dziabura
۳
۲
Tutunnik Oleksey
Finished
۱۸:۵۰
Vadim Komar
۳
۲
Borysov Artem
Finished
۱۸:۵۵
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Dmitriy Vahta
Finished
۱۹:۰۰
Roman Pinchuk
۲
۳
Anton Myrza
Finished
۱۹:۰۵
Yaroslav Vorsulyak
۳
۱
Kalyniuk Dmytro
Finished
۱۹:۱۰
Tutunnik Oleksey
۱
۳
Anatolii Chaplianka
Finished
۱۹:۲۰
Bohuslav Budik
۳
۱
Martin Dvorak
Finished
۱۹:۲۰
Kubrak Sergey
۰
۳
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۹:۲۵
Eugenius Bodnaruk
۳
۲
Oleksii Romaniv
Finished
۱۹:۳۵
Yevhenii Faflei
۱
۳
Yaroslav Vorsulyak
Finished
۱۹:۴۰
Toivo Tuisk
۳
۱
Aleksandr Sokirjanski
Finished
۱۹:۴۵
Prusa Martin
۳
۲
Pistora Josef
Finished
۱۹:۵۰
Vadim Komar
۳
۲
Tutunnik Oleksey
Finished
۱۹:۵۰
Oleksandr Dziabura
۰
۳
Borysov Artem
Finished
۱۹:۵۵
Dmitriy Vahta
۱
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۲۰:۰۰
Roman Pinchuk
۳
۲
Eugenius Bodnaruk
Finished
۲۰:۰۵
Oleksii Tkachuk
۳
۰
Artem Trofymchuk
Finished
۲۰:۱۰
Kubrak Sergey
۱
۳
Anatolii Chaplianka
Finished
۲۰:۲۰
Prusa Martin
۳
۱
Martin Dvorak
Finished
۲۰:۲۰
Vadim Komar
۳
۰
Oleksandr Dziabura
Finished
۲۰:۲۵
Kotik Andrei
۳
۰
Dmitriy Vahta
Finished
۲۰:۳۰
Yevhenii Faflei
۰
۳
Oleksii Tkachuk
Finished
۲۰:۴۰
Vassili Jakovlev
۳
۰
Aleksandr Sokirjanski
Finished
۲۰:۴۵
Nechyporuk Vadym
۰
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۲۱:۰۰
Artem Trofymchuk
۲
۳
Kalyniuk Dmytro
Finished
۲۱:۱۰
Vassili Jakovlev
۳
۰
Toivo Tuisk
Finished
۲۱:۱۵
Vadim Komar
۱
۳
Kubrak Sergey
Finished
۲۱:۲۰
Prusa Martin
۳
۱
Bohuslav Budik
Finished
۲۱:۲۰
Oleksandr Dziabura
۲
۳
Anatolii Chaplianka
Finished
۲۱:۲۵
Kotik Andrei
۲
۳
Nechyporuk Vadym
Finished
۲۱:۳۰
Anton Myrza
۳
۱
Oleksandr Staryi
Finished
۲۱:۳۵
Tutunnik Oleksey
۱
۲
Borysov Artem
inprogress
۲۱:۵۰
Nazarii Hrytsyienko
۰
۱
Valentyn Yunchyk
inprogress
۲۲:۰۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۰۰
Yan Krol
۲
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۰:۳۰
Ruslan Lazebny
۳
۰
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۱:۰۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۱:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۰
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۳۰
Yan Krol
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۰۱:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۲:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۳:۰۰
Sergey Buluy
۳
۰
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Kireev
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۳:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۰
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Buluy
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۴:۰۰
Sergey Kireev
۳
۱
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Korobeinik
۳
۲
Yan Krol
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Buluy
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۵:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۵:۳۰
Dmitriy Batyuk
۰
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۶:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۶:۳۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۷:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Kireev
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۸:۰۰
Dmitriy Batyuk
۰
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۸:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۰۹:۰۰
Maxim Nikolenko
۱
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۹:۰۰
Mukha Taras
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۰۹:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۲
Oleg Andreev
Finished
۱۰:۰۰
Maxim Nikolenko
۳
۱
Anton Yolkin
Finished
۱۰:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۱۰:۳۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۱
Eduard Rubtsov
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۱۱:۳۰
Anton Yolkin
۲
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۱۱:۳۰
Eduard Rubtsov
۱
۳
Maxim Nikolenko
Finished
۱۲:۰۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Viktor Sharpay
Finished
۱۲:۰۰
Oleg Andreev
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۱۲:۳۰
Anton Yolkin
۳
۰
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۲:۳۰
Oleg Andreev
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۱۳:۰۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۳:۳۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Mukha Taras
Finished
۱۳:۳۰
Eduard Rubtsov
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۴:۳۰
Alexander Pogonov
۱
۳
Oleg Andreev
Finished
۱۴:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۵:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۱۵:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۱۵:۳۰
Oleksandr Liushnia
۱
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۱۶:۰۰
Artyom Doroshenko
۲
۳
Oleksandr Naida
Finished
۱۶:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۰
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۶:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۶:۳۰
Artyom Doroshenko
۳
۰
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۷:۰۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۷:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۸:۰۰
Spartak Abalmaz
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۸:۳۰
Oleksandr Naida
۳
۲
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۸:۳۰
Oleksandr Naida
۲
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۱۹:۰۰
Spartak Abalmaz
۳
۱
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۹:۰۰
Vitaliy Khamurda
۰
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۹:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۹:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۳
۱
Oleksandr Liushnia
Finished
۲۰:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۲
۳
Artyom Doroshenko
Finished
۲۰:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۱
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۲۰:۳۰
Vladimir Timchenko
۳
۲
Mykchailo Styranets
Finished
۲۱:۰۰
Vladimir Naumovich
۰
۳
Vadim Misevra
Finished
۲۱:۳۰
Vladimir Timchenko
۰
۱
Vadim Misevra
inprogress
۲۲:۰۰
  Europe TT Elite Series
Jan Zandecki
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۰۰:۱۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۰۰:۳۰
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۰:۴۵
Damian Swierczek
۰
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۱:۱۵
Szymon Twardowski
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۱:۴۵
Lukasz Jarocki
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۲:۰۰
Radoslaw Chrzescian
۰
۳
Damian Swierczek
Finished
۰۲:۱۵
Mikolaj Szalinski
۲
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Golebiowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Szymon Twardowski
۳
۰
Damian Swierczek
Finished
۰۳:۱۵
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۳:۴۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۴:۰۰
Lukasz Pietraszko
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۱۵
Szymon Twardowski
۳
۲
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۴:۴۵
Lukasz Jarocki
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۵:۳۰
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۰۶:۰۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Karol Dzida
۱
۳
Damian Korczak
Finished
۰۷:۳۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۸:۳۰
Lukasz Jarocki
۲
۳
Karol Dzida
Finished
۰۹:۰۰
Damian Swierczek
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۹:۴۵
Adrian Wiecek
۲
۳
Antoni Witkowski
Finished
۱۰:۰۰
Krzysztof Kapik
۱
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۰:۱۵
Jan Zandecki
۱
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۰:۳۰
Bartosz Kwodawski
۳
۱
Karol Dzida
Finished
۱۰:۴۵
Slawomir Dosz
۰
۳
Robert Floras
Finished
۱۱:۰۰
Damian Swierczek
۳
۲
Krzysztof Kapik
Finished
۱۱:۱۵
Adrian Wiecek
۳
۲
Jan Zandecki
Finished
۱۱:۳۰
Karol Dzida
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۱:۴۵
Robert Floras
۳
۰
Antoni Witkowski
Finished
۱۲:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۲:۱۵
Slawomir Dosz
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۲:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۲:۴۵
Jan Zandecki
۰
۳
Antoni Witkowski
Finished
۱۳:۰۰
Damian Swierczek
۱
۳
Bartosz Kwodawski
Finished
۱۳:۱۵
Adrian Wiecek
۱
۳
Slawomir Dosz
Finished
۱۳:۳۰
Karol Dzida
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۳:۴۵
Robert Floras
۳
۲
Tomasz Kotowski
Finished
۱۴:۰۰
Krzysztof Kapik
۰
۳
Bartosz Kwodawski
Finished
۱۴:۱۵
Jan Zandecki
۳
۱
Slawomir Dosz
Finished
۱۴:۳۰
Damian Swierczek
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۱۴:۴۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Robert Floras
Finished
۱۵:۰۰
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۵:۱۵
Tomasz Kotowski
۳
۱
Antoni Witkowski
Finished
۱۵:۳۰
Jan Zandecki
۰
۳
Robert Floras
Finished
۱۶:۰۰
Bartosz Kwodawski
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۶:۱۵
Slawomir Dosz
۰
۳
Antoni Witkowski
Finished
۱۶:۳۰
Damian Swierczek
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۶:۴۵
Adrian Wiecek
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۷:۰۰
Slawomir Dosz
۳
۱
Jakub Maslowski
Finished
۱۸:۰۰
Adrian Wiecek
۳
۰
Jan Zandecki
Finished
۱۹:۰۰
Slawomir Dosz
۳
۱
Antoni Witkowski
Finished
۱۹:۳۰
Jan Zandecki
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۲۰:۰۰
Adrian Wiecek
۱
۳
Petr David
Finished
۲۰:۳۰
Antoni Witkowski
۳
۰
Jakub Maslowski
Finished
۲۱:۰۰
Slawomir Dosz
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۲۱:۳۰
Jan Zandecki
۱
۰
Petr David
inprogress
۲۲:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Davit Mirzoyan
Finished
۰۰:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۲:۱۰
Hovhannes Julhakyan
۰
۳
Avet Vasilyan
Finished
۱۲:۳۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Hovhannes Julhakyan
Finished
۱۵:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۰
Avet Vasilyan
Finished
۱۶:۵۰
Murad Asatryan
۳
۰
Andranik Sahakyan
Finished
۱۷:۳۰
Davit Mirzoyan
۱
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۱۸:۳۰
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۱۹:۳۰
Davit Mirzoyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۲۰:۵۰
  Russia Liga Pro
Oleg Kutuzov
۰
۳
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Yurii Merkushin
۱
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۱:۱۵
Evgeny Anisimov
۲
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۱۵
Nikolay Zhurba
۳
۱
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۰
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۳۰
Evgeny Anisimov
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۲:۴۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Nikolay Zhurba
Finished
۰۲:۴۵
Viktor Kalachev
۳
۱
Anatoly Ilin
Finished
۰۳:۳۰
Ivan Pandur
۲
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۳:۴۵
Vasily Shirshov
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۴۵
Alexander Serebrennikov
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۱۵
Aleksey Zirin
۳
۲
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۴:۴۵
Alexander Serebrennikov
۰
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۵:۱۵
Aleksandr Fedorov
۳
۰
Evgeny Anisimov
Finished
۰۵:۴۵
Nikolay Zhurba
۱
۳
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۶:۱۵
Aleksandr Fedorov
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۶:۱۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۶:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۱
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۰۰
Andrey Zabrodin
۰
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۹:۱۵
Dmitry Tunitsin
۳
۲
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۴۵
Valery Kutin
۳
۱
Nikita Bespalov
Finished
۰۹:۴۵
Nikolay Pashkov
۳
۲
Oleg Belugin
Finished
۱۰:۰۰
Serguei Khomutov
۳
۱
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۰:۱۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Valery Kutin
Finished
۱۰:۱۵
Nikita Bespalov
۳
۰
Andrey Zabrodin
Finished
۱۰:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۰
Oleg Belugin
Finished
۱۱:۰۰
Andrey Zabrodin
۰
۳
Valery Kutin
Finished
۱۱:۱۵
Vyacheslav Chernov
۳
۱
Nikita Bespalov
Finished
۱۱:۴۵
Serguei Khomutov
۰
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۱:۴۵
Dmitry Tunitsin
۲
۳
Serguei Khomutov
Finished
۱۲:۴۵
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Valery Kutin
Finished
۱۲:۴۵
Ilya Novikov
۱
۳
Sergei Safronov
Finished
۱۳:۰۰
Aleksey Lobanov
۲
۳
Igor Minchenkov
Finished
۱۳:۱۵
Evgeny Grishaev
۳
۱
Nikita Kurilchik
Finished
۱۳:۱۵
Andrey Pravdnov
۳
۰
Anton Boev
Finished
۱۳:۳۰
Andrey Yurevich Lisov
۰
۳
Ivan Lednev
Finished
۱۳:۴۵
Sergei Safronov
۳
۰
Andrey Pravdnov
Finished
۱۴:۰۰
Igor Minchenkov
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۱۴:۱۵
Nikita Kurilchik
۳
۰
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۴:۱۵
Anton Boev
۳
۰
Ilya Novikov
Finished
۱۴:۳۰
Ivan Lednev
۱
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۱۴:۴۵
Ilya Novikov
۱
۳
Andrey Pravdnov
Finished
۱۵:۰۰
Evgeny Grishaev
۱
۳
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۵:۱۵
Aleksey Lobanov
۰
۳
Roman Zelenskii
Finished
۱۵:۱۵
Sergei Safronov
۰
۳
Anton Boev
Finished
۱۵:۳۰
Nikita Kurilchik
۳
۰
Ivan Lednev
Finished
۱۵:۴۵
Anton Boev
۲
۳
Sergei Safronov
Finished
۱۶:۳۰
Nikita Kurilchik
۲
۳
Evgeny Grishaev
Finished
۱۶:۴۵
Oleg Moshnikov
۰
۳
Oleg Belugin
Finished
۱۷:۱۵
Maksim Mameka
۳
۰
Andrey Shmakov
Finished
۱۷:۱۵
Andrey Shmakov
۳
۲
Aleksandr Fedorov
Finished
۱۸:۱۵
Anton Mokhnachev
-
-
Maksim Mameka
Cancelled
۱۸:۴۵
Maksim Mameka
۳
۲
Aleksandr Fedorov
Finished
۱۹:۱۵
Andrey Shmakov
۱
۳
Polyakov Petr
Finished
۱۹:۴۵
Maksim Mameka
۳
۱
Aleksandr Fedorov
Finished
۲۰:۴۵
Mikhail Sverdlov
۱
۳
Vladimir Mishakin
Finished
۲۱:۰۰
Sergey Nikulin
۱
۳
Bogdan Grebenyuk
Finished
۲۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۰
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۲۱:۴۵
Vladimir Mishakin
۱
۰
Sergey Kuzmin
inprogress
۲۲:۰۰
Bogdan Grebenyuk
-
-
Viktor Rakhmanovskii
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Belarus Liga Pro
Nikolai Kozlenko
۳
۲
Sergey Kuznetsov
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Promskii
۳
۰
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۴:۰۰
Andrei Kopchinskii
۰
۳
Valerii Bykh
Finished
۱۵:۰۰
Valerii Bykh
۳
۰
Vladimir Promskii
Finished
۱۵:۳۰
  World TT-CUP Women
Alina Kibanova
۳
۱
Anastasiya Postol
Finished
۱۰:۲۵
Alevtyna Medynska
-
-
Alina Kibanova
Finished
۱۱:۰۰
Olga Ischenko
۳
۲
Anastasiya Postol
Finished
۱۱:۳۵
Olga Ischenko
۰
۳
Alina Kibanova
Finished
۱۲:۱۰
Alina Kibanova
۳
۰
Anastasiya Postol
Finished
۱۳:۵۵
Alevtyna Medynska
-
-
Alina Kibanova
Finished
۱۴:۳۰
Olga Ischenko
۱
۳
Anastasiya Postol
Finished
۱۵:۰۵
Olga Ischenko
۰
۳
Alina Kibanova
Finished
۱۵:۴۰
Alevtyna Medynska
-
-
Anastasiya Postol
Finished
۱۶:۱۵
  Hungary TT Trophy Hungary
Balint Krebs
۰
۳
David Molnar
Finished
۱۱:۰۰
Levente Both
۰
۳
Levente Krebs
Finished
۱۱:۱۵
Terek Norbert
۰
۳
Istvan Molnar
Finished
۱۱:۳۰
Imre Bogadi
۱
۳
Michal Korycki
Finished
۱۱:۴۵
David Molnar
۳
۲
Erik Huzsvar
Finished
۱۲:۰۰
Terek Norbert
۱
۳
Balint Krebs
Finished
۱۳:۰۰
Imre Bogadi
۳
۰
Levente Both
Finished
۱۳:۱۵
Erik Huzsvar
۱
۳
Istvan Molnar
Finished
۱۳:۳۰
Gabor Jakab
۲
۳
Michal Korycki
Finished
۱۳:۴۵
David Molnar
۳
۱
Terek Norbert
Finished
۱۴:۰۰
Levente Krebs
۳
۲
Imre Bogadi
Finished
۱۴:۱۵
Terek Norbert
۱
۳
Erik Huzsvar
Finished
۱۵:۰۰
Imre Bogadi
۰
۳
Gabor Jakab
Finished
۱۵:۱۵
Balint Krebs
۱
۳
Istvan Molnar
Finished
۱۵:۳۰
Levente Both
۳
۱
Michal Korycki
Finished
۱۵:۴۵
Erik Huzsvar
۳
۰
Balint Krebs
Finished
۱۶:۳۰
Gabor Jakab
۳
۲
Levente Both
Finished
۱۶:۴۵
Istvan Molnar
۲
۳
David Molnar
Finished
۱۷:۳۰
Michal Korycki
۳
۱
Levente Krebs
Finished
۱۷:۴۵
  Czech Republic TT Star Series
Stanislav Golovanov
-
-
Tomas Tregler
Finished
۱۱:۴۰
Patrick Klos
-
-
Frantisek Onderka
Finished
۱۲:۱۵
Daniel Kosiba
۳
۰
Stanislav Golovanov
Finished
۱۳:۱۵
Patrick Klos
۳
۲
Martin Olejnik
Finished
۱۳:۴۵
Patrick Klos
۳
۱
Igor Ni
Finished
۱۵:۱۵
Martin Olejnik
-
-
Frantisek Onderka
Finished
۱۵:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید