0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Royal Antwerp FC
-
-
Lillestrom SK
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Twente
-
-
FK Cukaricki Stankom
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Basel
-
-
Brondby I.F.
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Torku Konyaspor
-
-
FC Vaduz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۸:۰۰
Djurgardens IF
-
-
Sepsi Sfantu Gheorghe
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CFR 1907 Cluj
-
-
Shakhtyor Soligorsk
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rakow Czestochowa
۰
۰
FC Spartak Trnava
inprogress
۲۰:۳۰
Tobol Kostanay
۱
۱
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۸:۳۰
CS Petrocub
-
-
MOL Fehervar FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Panathinaikos
-
-
SK Slavia Praha
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Hapoel Beer-Sheva
-
-
FC Lugano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FCSB
-
-
DAC Dunajska
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Universitatea Craiova
-
-
Zorya Luhansk
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Europe UEFA Europa League Qualification
FC Slovacko
-
-
Fenerbahce SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HJK Helsinki
۰
۰
NK Maribor
inprogress
۲۰:۳۰
FC Zurich
-
-
Linfield FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Qatar Stars League
Al Arabi
۰
۰
Al-Rayyan
inprogress
۲۱:۱۰
Al-Ahli Doha
۱
۱
Al Duhail
Finished
۱۹:۰۰
  South America Copa Libertadores
Talleres de Cordoba
۰
۱
Velez Sarsfield
Finished
۰۵:۰۰
Palmeiras
۱
۰
Atletico Mineiro
Finished
۰۵:۰۰
  South America Copa Sudamericana
Ceara CE
۲
۲
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۴۵
  Uzbekistan Super League
Navbahor
۱
۰
Surkhon Termez
inprogress
۱۹:۳۰
Dinamo Samarqand
۱
۲
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۸:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۱
۱
FK Kokand 1912
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Agropecuario
۰
۱
Boca Juniors
Finished
۰۴:۴۰
  Panama LPF
Alianza FC Panama
۰
۳
CD Arabe Unido
Finished
۰۱:۳۰
Potros Del Este
۱
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۶:۰۰
Sporting San Miguelito
۳
۱
Tauro F.C.
Finished
۰۳:۴۵
  Brazil Serie B
Chapecoense SC
۲
۲
Novorizontino SP
Finished
۰۲:۳۰
Nautico Capibaribe
۲
۱
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۲:۳۰
Criciuma EC
۰
۰
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۵:۰۰
  World FIFA U20 World Cup Women
New Zealand U20 (W)
۱
۱
Mexico U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Spain U20 (W)
۰
۰
Brazil U20 (W)
Finished
۰۳:۳۰
Costa Rica U20 (W)
۱
۳
Australia U20 (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۱
Solola
Finished
۰۱:۳۰
Juventud Pinulteca FC
۱
۰
CSD Comunicaciones B
Finished
۰۲:۱۵
Sacachispas Chiquimula
۰
۱
Chimaltenango FC
Finished
۰۶:۳۰
Aurora FC
۲
۰
Deportivo Barberena FC
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo San Pedro
۲
۱
CD Suchitepequez
Finished
۰۱:۳۰
San Juan La Laguna FC
۳
۱
Catarina FC
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Sanarate
۳
۰
Mictlán
Finished
۰۱:۳۰
  Jordan Jordan League
Al Hussein
۲
۱
Ma'an
inprogress
۱۹:۳۰
Moghayer Al Sarhan
-
-
Al Salt
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Alebrijes Oaxaca
۲
۲
Mineros De Zacatecas
Finished
۰۲:۳۰
Venados Merida FC
۱
۱
Dorados
Finished
۰۴:۳۵
Cimarrones de Sonora
۲
۱
Leones Negros Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
  Bolivia LFPB
Atletico Palmaflor Vinto
۲
۱
Blooming
Finished
۰۲:۳۰
Bolivar
۳
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۴:۴۵
  Australia NPL Youth Western Australia
Sorrento U20
۱
۱
Inglewood United U20
Finished
۱۵:۳۰
  China Super League
Hebei CFFC
۳
۴
Tianjin Teda
Finished
۱۶:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
San Jose FC (Escazu)
۳
۳
CS Uruguay
Finished
۰۱:۳۰
Cariari Pococi
۲
۰
AD Aserri/Once de Abril
Finished
۰۰:۳۰
Escorpiones de Belen
۲
۲
Municipal de Turrialba
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL Championship
San Antonio FC
۲
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۵:۳۰
Miami FC
۱
۲
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۳۰
San Diego Loyal
۱
۰
Monterey Bay
Finished
۰۶:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Antigua Guatemala
۰
۳
CSD Municipal
Finished
۰۶:۳۰
Xinabajul
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۰۲:۳۰
Guastatoya
۰
۰
Deportivo Mixco
Finished
۰۱:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney Olympic (W)
۱
۲
Manly Utd (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۰
۰
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Aldosivi Reserves
۲
۱
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Boca Juniors Reserves
۳
۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Newells Old Boys Reserves
۲
۰
CA River Plate Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۱
۱
General Lamadrid Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Deportivo Riestra Reserves
۲
۱
Almagro Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste Reserves
۱
۰
Villa Dalmine Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Argentino Merlo Reserves
۰
۲
Puerto Nuevo Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Quilmes Reserves
۰
۰
CA Brown de Adrogue Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۱
۰
Leandro N. Alem Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Barracas Central Reserves
۰
۳
Rosario Central Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
CA Santo Domingo
۰
۲
Indepiendente Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Olmedo
۰
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۳۰
Imbabura Sporting Club
۰
۰
Manta FC
Finished
۰۴:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat Yerevan
۰
۲
FC Ararat-Armenia
inprogress
۲۰:۳۰
  Egypt Premier League
El Ismaily Sporting Club
۰
۰
Al Ittihad Al Sakandary
inprogress
۲۱:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۰
۰
VIFK Vaasa
inprogress
۲۰:۰۰
  Poland 1. Division
Termalica BB Nieciecza
۰
۱
Chrobry Glogow
inprogress
۲۰:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Stal Rzeszow
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Copa Paulista,Group 3
AD São Caetano do Sul
۲
۱
Oeste Itapolis
Finished
۰۳:۳۰
  Honduras Liga Nacional
Motagua
۲
۲
Vida
Finished
۰۵:۳۰
CD Honduras Progreso
۲
۲
Olancho
Finished
۰۵:۴۵
CD Victoria
۴
۰
Lobos UPNFM
Finished
۰۵:۳۰
CD Marathon
۱
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۶:۰۰
CD Real Sociedad
۲
۱
Real Espana
Finished
۰۱:۳۰
  Denmark 1st Division
Hillerod
۰
۱
Koge
inprogress
۲۰:۳۰
  United States USL League One
North Carolina
۲
۱
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
  United States NISA
Chattanooga FC
۰
۱
California Utd Strikers
Finished
۰۳:۳۰
  Estonia Esiliiga
Viimsi JK
۰
۰
JK Nomme United
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Copa Santa Fe
Atletico Carcarana
۰
۰
Argentino De Firmat
Finished
۰۴:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD San Carlos
۲
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۳۰
  World Friendly Club Matches
Cordoba
۳
۲
Merida
Finished
۰۰:۰۰
AC Pro Sesto
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۹:۳۰
  Panama Liga Prom
San Francisco FC Reserves
۰
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۴:۳۰
UMECIT
۳
۰
CD Centenario
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Chiriqui B
۱
۲
Herrera Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Alianza Panama Reserves
۰
۲
Tauro FC Reserves
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U20 Championship
Queretaro U20
۰
۳
Atletico San Luis U20
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kolmonen
SIF
۲
۱
VPV Pallo-Veikot
inprogress
۲۰:۳۰
TP 47 Tornio
۰
۰
PS Kemi
inprogress
۲۰:۳۰
TP-T
۲
۰
TKT Tampere
inprogress
۲۰:۳۰
Atlantis H II
۱
۰
POHU
inprogress
۲۰:۳۰
Esse IK
۰
۰
VPS-j
inprogress
۲۰:۳۰
JJK/2
۰
۰
FCJ Blackbird
inprogress
۲۰:۳۰
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۲
Portland Thorns (W)
Finished
۰۴:۰۰
  World Friendly International Matches U19
Vietnam U19
۱
۱
Malaysia U19
Finished
۱۶:۰۰
Thailand U19
۷
۳
Myanmar U19
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Paulista Women
Sao Paulo (W)
۳
۱
Taubate (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Monaro Panthers U23
inprogress
۱۳:۰۰
  Israel Toto Cup
Agudat Sport Ashdod FC
۰
۰
Hapoel Afula
inprogress
۲۱:۰۰
Maccabi Yafo Kabilyo
۰
۲
Hapoel Kfar-Saba
inprogress
۲۱:۰۰
Hapoel Ramat Hasharon
۱
۰
Ironi Tiberias
inprogress
۲۱:۰۰
KAFR Qasim
۰
۰
Hapoel Ramat Gan
inprogress
۲۱:۰۰
  Poland II Liga
Polonia Warszawa
-
-
Znicz Pruszkow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
Orebro Syrianska IF
-
-
Motala AIF FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
IFK Haninge
-
-
Hammarby Talang Ff
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Africa COSAFA Cup Women
Costa do Sol (W)
۰
۲
Double Action FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Cristobal Colon
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  United States All Star Game
MLS All Stars
۲
۱
Liga MX All Stars
Finished
۰۵:۰۰
  Myanmar National League
Ispe FC
۵
۱
Chinland FC
Finished
۱۳:۰۰
  World U19 International Friendlies Women
Bosnia and Herzegovina U19 (W)
۰
۱
Romania U19 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway Interkretsserie U19
Lyn U19
۰
۱
Oppsal IF U19
inprogress
۲۱:۰۰
  Uruguay Copa Uruguay
Juventud Piedras
۱
۰
CA Universal de San Jose
Finished
۰۳:۳۰
  Gambia Division 2
Bombada FC
۰
۰
Young Africans Banjul
inprogress
۲۰:۳۰
Red Hawks
۰
۰
Immigration FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Oceania OFC Champions League Group B
Hienghene Sport
۲
۰
Rewa FC
Finished
۰۴:۳۰
Nikao Sokattak FC
۱
۴
Auckland City
Finished
۰۷:۳۰
  India Mizoram Independence Cup
Chhinga Veng FC
۰
۱
Aizawl
Finished
۱۳:۰۰
  India Shillong Premier League
Mawkhar
۱
۱
Langsning
Finished
۱۵:۰۰
  India Super Division Bangalore
Bengaluru B
۵
۰
Kodagu FC
Finished
۱۵:۰۰
  Portugal U23 League
SC Farense U23
۰
۱
Portimonense U23
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Brikama United FC
۰
۰
Wallidan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
-
-
Schwarz Weiss Essen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید